درباره ما

چیکاب در سال 1397 با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت الکترونیک نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه فروش انواع کنتور آب و تجهیزات انشعاب به قیمت کارخانه و ارسال سریع به تمامی نقاط ایران ، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. 

هدف ما رساندن کالای با کیفیت ایرانی به صورت مستقیم و بی واسطه از تولیدکننده به مصرف کننده میباشد. چیکاب ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و سرویس هاست. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان فنی توانسته ایم با کیفیت ترین کالاهای ایرانی را با ارزان ترین قیمت ممکن به شما عزیزان برسانیم تا قدم کوچکی در مسیر حمایت از مصرف کننده برداریم.

خدمات پس از فروش و گارانتی

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت‌های چیکاب بوده و ما میکوشیم در این راستا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش(گارانتی) در نظر گرفته شده است. همه محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند. تمامی کنتورها، اتصالات و کالا های وابسته به آن دارای گارانتی اصالت و سلامت هستند و همچنین بازه زمانی هفت روزه به عنوان مهلت تست فیزیکی برای اجناس در نظر گرفته شده است که در این بازه می توانید جهت تعویض کالا از طریق ذکر و ارسال نام و نام خانوادگی خود و مشکل و ایراد کالا و شماره تماس خود از طریق واتساپ یاایمیل پشتیبانی اقدام نمائید. در خواست شما به محض رویت توسط کارشناسان پشتیبانی مورد پیگیری قرار می گیرد و باشما در کوتاه‌ترین زمان تماس بر قرارخواهد شد.

به بالای صفحه بردن